PASAULINIO LYGIO PRODUKTAI, GIMĘ DIDŽIOJOJE BRITANIJOJE

1996 metais „International Hair Cosmetics Ltd. UK“ sukūrė ir pristatė rinkai aukščiausios kokybės plaukų priežiūros prekinį ženklą AFFINAGE®. Salon Professional komanda, kuriai vadovauja dr. Nicola Summer, tęsia inovacijų kūrimą ir pristato įdomius, rinkoje pirmaujančius produktus plaukams.

Vartotojai ir plaukų priežiūros pramonės atstovai visame pasaulyje džiugiai sutiko šiuos unikalius, technologijomis pagrįstus produktus, todėl AFFINAGE® tapo vienu iš sparčiausiai augančių plaukų priežiūros prekių ženklų pasaulyje. Šiandien, AFFINAGE® priemonėmis prekiaujama daugiau nei 50 šalių. Tokį spartų augimą skatina du prekės ženklo tikslai – neprilygstamos produktų inovacijos ir kokybė, kurių įgyvendinimas užtikrinamas rengiant išsamias mokymo ir švietimo sistemas.

Įmonė turi padalinių ir mokymo centrų Didžiojoje Britanijoje, Italijoje ir JAV. UAB Šukuosenų studija yra oficialus International Hair Cosmetics Ltd atstovas Lietuvoje.

Misija - pasinaudoti žiniomis, moksliniais tyrimais, inovacijomis ir technologijomis tam, kad sukurtume aukščiausios kokybės, saugius, rinkoje pirmaujančius produktus, kurie įkvėptų salonų profesionalams aistrą ir norą kurti.