Affinage prekinis ženklas apima šias prekių kategorijas:

 • - Plaukų dažymo priemonės
 • - Plaukų šviesinimo priemonės
 • - Plaukų modeliavimo priemonės
 • - Plaukų priežiūros priemonės
 • - Plaukų gydomosios terapijos priemonės
 • - Plaukų cheminio garbanojimo preparatai

PLAUKŲ DAŽYMO PRIEMONĖS

INFINITI® PAŽANGI SPALVŲ SISTEMA - Patrauklios, ryškios spalvos, gražūs, sveikiau atrodantys plaukai.

INFINITI® pažangių spalvų sistemą sudaro permanentiniai plaukų dažai, dažų priedai ir spalvotų sruogelių dažymo priemonės, užtikrinančios neribotas galimybes bei švytinčią, daugiamatę spalvą. Pažangi formulė su DATEM PLUS® technologija saugiai perkelia ilgalaikės spalvos pigmentus giliai į plaukus, užtikrindama nuostabią spalvą ir nepriekaištingą 100 % žilų plaukų nudažymą.

Kreminė bazė su maitinančia emulsija, kurios sudėtyje yra taukmedžio sviesto ir argano aliejaus, papildomai apsaugo plaukus, suteikia jiems neįtikėtino žvilgesio, taigi plaukai tampa gražūs ir atrodo sveikiau.

INFINITI plaukų dažų išskirtinumas:

 • - Taukmedžio sviestas ir argano aliejus papildomai apsaugo, suteikia elastingumo ir nepaprasto blizgesio, kad plaukai būtų gražūs ir sveikesni.
 • - Daugiau nei 90 % natūralių sudėtinių dalių, išgautų iš atsinaujinančių šaltinių.
 • - Ypač mažas amoniako kiekis – nuo 0,2 % (maišant su Affinage oksidantu).
 • - Neribotos spalvų galimybės.
 • - Nepriekaištingas 100 % žilų plaukų nudažymas.
 • - Pažangi nuo blukimo sauganti technologija su UV filtrais.

Standartinėje kolekcijoje yra 111 atspalvių.

PLAUKŲ ŠVIESINIMO PRIEMONĖS

ŠVIESINIMO MILTELIAI

Plaukų šviesinimo priemonės apima naujausius visiškai be amoniako ir amoniakinius šviesinimo miltelius. Naujos technologijos daug švelnesnės plaukams bei galvos odai.

Šviesinimo milteliai lengvai maišomi, tepami, todėl ši priemonė neišsausėja ir neišsisluoksniuoja šviesinimo metu. Šviesinti galima natūralius ir dažytus plaukus iki 7 tonų.

ERASER

Eraser yra unikalus būdas pašalinti nepageidaujamą ar netinkamą permanentinių dažų spalvą. Eraser veikia efektyviai, bet švelniai ir išsaugo natūralią plaukų būklę. Žemas pH (3) suteikia galimybę išsaugoti natūralią plaukų būklę procedūros metu. Veikia tamsias ir šviesias spalvas, švelniai ir veiksmingai pašalina dažus.

Atliekant procedūrą nepakenkiama natūraliai plaukų spalvai, todėl galima lengvai perdažyti.
Galima naudoti tiek kartų, kiek reikia, nekenkia plaukams.
Plaukus iš naujo dažyti galima iškart – tą pačią dieną! Plaukai tampa blizgūs.

PLAUKŲ MODELIAVIMO PRIEMONĖS

Įkvepiantis ir motyvuojantis aukštos kokybės modeliavimo priemonių asortimentas, sukurtas siekiant suteikti stilistui galimybę būti kūrybingam ir atsižvelgti į madą. Affinage modeliavimo priemonės tai - vaškai, geliai, pastos, moliai, druskos purškikliai, modeliavimo pastos ir plaukų lakai. Daugelis produktų yra apdovanoti Didžiojoje Britanijoje.

Priemonės tinka glotninti, suteikti blizgesio ar kurti šukuosenas radikaliai keičiant plaukų kryptį. Jaunatviška ir madinga pakuotė kalba apie madą tiek jauniems, tiek seniems. Tai būtina priemonė perspektyviems grožio salonams!

PLAUKŲ PRIEŽIŪROS PRIEMONĖS

Affinage plaukų priežiūros priemonių kolekcija patenkina individualius ir kasdieninius grožio salono stilisto ir kliento poreikius. Šiuolaikiškos pakuotės, puikūs kvapai, platus asortimentas, kuris apima drėkinančius, energizuojančius, neutralizuojančius geltoną spalvą, dažytiems plaukams skirtus šampūnus bei kondicionierius. Affinage plaukų priežiūros priemonės yra geriausias pasirinkimas – lengva naudoti ir lengva pamėgti!

PLAUKŲ GYDOMOSIOS TERAPIJOS PRIEMONĖS

Kitoko - Prabangu... Juntama... Moksliška...

Įkvėpta turtingų Afrikos gamtinių išteklių Kitoko pažangi plaukų terapija siūlo Jums malonią patirtį ir terapinį požiūrį į plaukų priežiūrą - šiandien, rytoj, visada. ASP® yra nauja aukščiausią pakopą pasiekusi produktų linija, kuri pripažinta tarptautiniu lygiu. ASP® - prabangių ir intensyviai veikiančių produktų linija.

Kiekvienas Kitoko™ produktas turi unikalų Afrikos augalų ekstraktų, sumaniai parinktų chemijos specialistų dėl neįtikėtinų jauninančių ir atstatančių savybių, derinį, užtikrinantį fantastišką plaukų sveikatą ir grožį. Su unikalia Electron Acceptor Technology™ technologija ir itin švelniomis valančiomis formulėmis be sulfatų, Kitoko™ pažangi plaukų terapija užtikrins neprilygstamus plaukų pokyčius.

PLAUKŲ CHEMINIO GARBANOJIMO PREPARATAI

Šiuolaikinio cheminio sušukavimo pagrindas, tai yra naujos kartos cheminiai preparatai, kurie specialiai pagaminti kiekvienam plaukų tipui.

Procedūros metu naudojamos plaukų cheminio garbanojimo priemonėse esantys cheminiai elementai lengvai kondicionuoja plaukus ir sumažina chemikalų poveikį plaukams, garbanos tampa minkštos ir elastingos. Cheminio sugarbanojimo preparatai puikiai drėkina ir stiprina plaukus, taip pat suteikia plaukams purumo ir gyvybingumo.